O nas

Wydawnictwo Vin Ross Publishing to przede wszyskim siła niezależności od globalnych korporacji. Łączymy naszą skromną tradycję i nowoczesność.

Zapewniamy naszym czytelnikom unikalne na rynku książki, które będą towarzyszyć kolejnym pokoleniom.

Mamy wyłączne prawo do publikacji takich tytułów jak:

Rockefeller. Totalna Kontrola – dr Jacob Nordangård, Porwane: uprowadzenia ludzi i agenda Obcych – dr Karla Turner, Globalny zamach stanu – dr Jacob Nordangård, Wynurzenie Omniwersum – Alfred Lambremont Webre, Pod zjonizowanym niebem: od smug chemicznych po kwarantannę kosmicznego ogrodzenia – Elana Freeland, Ezoteryczny Hollywood – Jay Dyer, Sztuczna inteligencja: zagrożenia dla ludzkości – Cyrus A. Parsa i wiele innych.

Mamy dobry kontakt z autorami, co umożliwia nam dostosowywanie się do potrzeb naszych czytelników, starając się przybliżyć im najciekawsze na świecie pozycje literatury dokumentalnej, zarówno nowe jak i klasykę sprzed lat.

Dbamy o to, aby nasza oferta była dla Was zawsze atrakcyjna. Dlatego regularnie organizujemy różnorodne akcje promocyjne, łączymy książki w pakiety według tematyki, aby klient mógł zakupić dwie lub więcej książek w lepszej cenie.
Cenimy naszych stałych klientów, dlatego przygotowujemy dla nich specjalne, dedykowane oferty i rabaty.

Vin Rooss Publishing wydaje książki o różnej tematyce, poruszamy się w kategoriach dokumentalnych, zdrowia, psychologii religii i duchowości. Treści naszych publikacji nie traktujemy jako wyznacznik, jest to tylko i wyłącznie opinia naszych autorów.

Vin Ross Publishing nie utożsamia się z treścią publikowanych książek.