Zapowiedzi

View:10/15/All/
Filter

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • JAK SFAŁSZOWANO NAUKĘ O DROBNOUSTROJACH I PLAGIAT PASTEURA, KTÓRY OBOWIĄZUJE DO DNIA DZISIEJSZEGO!

  Antoine BeChamp, przeciwnik Pasteura i jego teorii o bakteriach, którą uważał za oszustwo naukowe, powiedział „nie ma nic bardziej fałszywego niż coś, co nie zawiera pewnego elementu prawdy. Tak właśnie jest w przypadku teorii o bakteriach”.

  Książka wskrzesza postać Antoine Bechampa i jego teorię o mikrozymach, która została całkowicie zniszczona przez pracę Pasteura. Bechamp był opisywany jako „rzadki luminarz nauki” i „najwyższy dobroczyńca ludzkości”. Mówi się, że „stał na płaszczyźnie etycznej ponad swoimi towarzyszami”, że „gwiazdą przewodnią Bechampa była prawda, a nie ego”, i porównuje się go do Galileusza. W książce przedstawia swoje własne badania  podważające teorię o drobnoustrojach. Był przeciwnikiem szczepień.

  Bechamp czy Pasteur? Zaginiony rozdział w historii biologii

  Dowiedz się więcej
  Quick View
 • Jak żadna inna książka wcześniej, Ezoteryczny Hollywood zagłębia się w głębokie, mroczne i tajemnicze przekazy ukryte w największych filmach Hollywoodu. Wprowadza rewolucję na arenie tytułów kultury „masowej”. Po latach badań naukowych, Jay Dyer zebrał swoje najczęściej czytane eseje, łącząc filozofię, religię porównawczą, symbolikę i geopolitykę oraz ich związki z filmem. Od tej pory Czytelnicy będą oglądać filmy nowymi oczami, zdolni do samodzielnego rozszyfrowania tajemnego znaczenia kina.

  Ezoteryczny Hollywood: seks, kulty i symbole w filmie

  Dowiedz się więcej
  Quick View
 • Trudno uwierzyć, że naszą planetę uzbrojono na naszych oczach, ale tak właśnie się stało. Po pierwsze, uwiodła nas wygoda bezprzewodowego świata; następnie eksperymenty z pogodą atmosferyczną pod pretekstem walki z węglem „zmianą klimatu” przekształciły powietrze, którym oddychamy, w antenę. Teraz geoinżynieria, której byliśmy poddawani przez dwie dekady, jest normalizowana, a wokół nas i wewnątrz nas wznosi się kosmiczne ogrodzenie „Gwiezdnych wojen”. Czy jesteśmy właśnie świadkami obiecanej nam epoki kosmicznej?

  Pod zjonizowanym niebem: od smug chemicznych po kwarantannę kosmicznego ogrodzenia

  Dowiedz się więcej
  Quick View
Loading Loading...

All products loaded